Wstęp

Runescape Mobile Hack, a dokładniej sama gra Runescape Mobile, to kolejny hit na telefony i tablety. Bardzo szybko zyskał popularność, głównie dzięki odświeżeniu klasyka. Bo za takiego można uznać grę Runescape, która w wersji desktopowej ma między 50 a 100 tysięcy zalogowanych użytkowników cały czas!

Nie każdy chce przechodzić grę i tracić na to godziny – są osoby, które preferują rozwiązania szybkie i skuteczne. Jednym z nich jest skorzystanie z hack do Runescape Mobile. Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do generatora!

RuneScape Mobile Hack – kilka słów o generatorze

Runescape Mobile Hack przygotowaliśmy w taki sposób, żeby największy laik nie miał żadnego problemu z jego obsługą. Wystarczy wybrać co konkretnie chce się dodać do swojego konta – i gotowe!

O Wasze bezpieczeństwo przy korzystaniu z hacka dba nasz skrypt i serwer, który sprawdza czy hack ciągle działa. Dzięki temu masz pewność, że używając go nie zostaniesz zbanowany!

Co więcej, zabezpieczyliśmy połączenie hacka z grą szyfrowaniem AES-256 i połączeniem VPN, dzięki czemu w najgorszym przypadku twórcy gry uznają, że jest jakiś błąd systemowy, ale nie zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności, bo będzie to wyglądało całkowicie naturalnie, jakbyście sami doszli do wszystkiego co wygenerował Wam generator.

O grze Runescape Mobile

Runescape Mobile to absolutna nowość i rewolucja. Przed premierą była zapowiadana jako jedna z najlepiej zapowiadających się gier na telefony w ostatnim czasie i faktycznie, bez cienia wątpliwości można uznać to za prawdę.

Zamknięta beta dla Old School Mobile miała się rozpocząć pod koniec 2017 roku, ale została przełożona. Techniczna beta z udziałem 2.000 graczy trwała od 2 lutego do 8 lutego 2018 r. 10 kwietnia rozpoczęła się kolejna beta dla Old School Mobile dla 5.431 graczy korzystających z systemu iOS, trwająca do 19 kwietnia. Otwarty test beta dla systemu Android został wydany 5 lipca, a aplikacja mobilna dla systemu Android jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play. Chociaż do pobrania za darmo, tylko gracze z abonamentem członkowskim mogli się zalogować i grać. Oczekuje się, że otwarta beta dla systemu iOS ukaże się później, latem 2018 roku.

Zamknięta beta dla RuneScape Mobile na iOS rozpoczęła się 3 maja 2018 roku, a zaproszenia zostały wysłane do wybranej grupy osób, które zarejestrowały swoje zainteresowanie. Wyniki beta zostały przedstawione w gazecie 4 lipca. Zamknięty test na Androida rozpoczął się 2 sierpnia[14]. W dniu 8 października 2018 r. rozpoczęła się otwarta beta Androida dostępna dla wszystkich członków. 25.000 slotów było dostępnych na zasadzie “kto pierwszy, ten lepszy”.

Old School RuneScape został wydany na urządzenia mobilne 30 października 2018 r.

Pułap dla członków RuneScape Android-only członków beta został zwiększony o 25.000 graczy zarówno w dniach 5 i 6 marca 2019 r., przynosząc nową sumę 75.000 slotów.

runescape mobile hack
Runescape Mobile Hack

Na RuneFest 2019 ujawniono, że RuneScape Mobile dla systemu Android przejdzie na wczesny dostęp z nieograniczonym dostępem dla członków później w 2019 roku, podczas gdy wczesny dostęp dla RuneScape Mobile dla iOS spodziewany jest później w 2020 roku.

W dniu 29 października 2019 r. wersja Android RuneScape Mobile została otwarta dla wszystkich członków programu wczesnego dostępu, wprowadzając pakiety założycieli dla wszystkich graczy z dostępem do programu.

Czy Runescape Mobile Hack działa?

Jak najbardziej, jest na to wiele dowodów. Jednym z nich są opinie innych użytkowników, lub live chat na stronie generatora. Możesz spytać pozostałych użytkowników, czy im działa wszystko.

Dbamy o profesjonalizm, dlatego też nasz serwer ciągle sprawdza działanie hacka. Chcemy być kojarzenia z generatorami, które działają, więc pilnujemy tego cały czas.

Przejdź do Runescape Mobile Hack

Nie czekaj ani chwili dłużej! Skorzystaj już teraz z Runescape Mobile hack i ciesz się najlepszą grą, bez konieczności wydawania w niej pieniędzy.

Runescape Mobile

PAKIET FUNDATORA

Członkowie, którzy zagrają w RuneScape Mobile, zostaną nagrodzeni ekskluzywnym pakietem Mobile Founder’s Pack! Zawiera Steel Combat Pet, unikalną animację odpoczynku i olśniewającą Zbroję Promienistego Świtu.

Podoba ci się pomysł na umiejętności w metrze? Lub poszukiwanie w kolejce? A może szlifowanie w ogrodzie? RuneScape Mobile oferuje grę na wielu platformach, jednocząc bezproblemowo nasze społeczności komputerowe i mobilne, umożliwiając kontynuowanie przygody w podróży, a następnie wybieranie z miejsca, w którym zostało przerwane na komputerze.

To cały świat Gielinor, który znasz i kochasz, ale z zupełnie nowym interfejsem smartfona przyjaznym dla urządzeń mobilnych.

Ze światem, który rozwija się przez niewiarygodne 18 lat, RuneScape Mobile Hack nadal ekscytuje graczy przygodą, jakiej nie ma w żadnym innym. Dzięki 270 milionom instalacji na PC i urządzeniach mobilnych dołącz do setek milionów ludzi, którzy poznali fantastyczny i mistyczny świat Gielinor.

Czy będziesz eksplorować świat z przyjaciółmi, czy będziesz szukać sławy i szczęścia jako samotny poszukiwacz przygód? Niezależnie od tego, czy zajmujesz się odważnymi zadaniami, cicho opiekujesz się swoją farmą, ryzykujesz wszystko przeciwko wysokiemu poziomowi bossowi, czy spędzasz noc w cyrku, RuneScape to idealna gra na drugim ekranie. Graj tak, jak chcesz – wybór należy do Ciebie. Jakim typem bohatera będziesz?

Zaprzyjaźnij się – a może czasem i wrogami – dzięki bogatemu spisowi niezapomnianych postaci NPC. Od sympatycznych towarzyszy i przyjaznych łotrów, po podstępnych złoczyńców i mściwych bogów, wiele twarzy Gielinor oferuje wrażenia z głębokiej fantazji, niepodobne do niczego innego.

Odwiedź dziesiątki unikalnych i niezapomnianych miejsc, od średniowiecznych zamków Burthorpe i spokojnych portów Catherby, po niebezpieczne jałowe obszary Dzikiej Przyrody lub tropikalne krainy Anachronii.

Posiadaj własny port! Prowadź własną farmę! Zarób całkiem grosza, handlując z graczami na Grand Exchange i chroń swoje egzotyczne produkty w banku.

Z 27 umiejętnościami do opanowania, czym się staniesz? Czy połączysz się z naturą, doskonaląc swoje drwiny, wędkarstwo, herblore i gotowanie? A może wolisz być bardziej kreatywny w rzemiośle, rolnictwie, kuźni i budownictwie? A może twoje upodobania leżą gdzie indziej – z polowaniem, wróżbiarstwem, wynalazkiem lub runecraftingiem? A może twoja dusza tęskni za działaniami, a zabierzesz się do Magii, Przywoływania, Zabójcy i Podziemi!

Czy chcesz zbliżyć się do siebie z ostrym ostrzem w dłoni? A może podejmiesz taktyczne podejście i zaatakujesz z dystansu? A może twoje umiejętności są bardziej mistyczne i wolisz arenę magii?

Walcz z olśniewającym asortymentem wrogów, w tym z niewyobrażalną gamą epickich bossów. Od demonów przez smoki i potwory skalne po węże, koszmary poza twoją najdzikszą wyobraźnią czekały

Related Post

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

© 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki handlowe są własnością ich prawnych właścicieli