Wstęp

BlockstarPlanet to jedna z nowych gier, która trafiła do graczy od twórców MovieStarPlanet. Można w nią grać za pomocą przeglądarki lub urządzenia mobilnego. Gra jest dostępna zarówno dla iOS jak i Androida i ma bardzo dobre oceny na obu platformach. Blockstar Planet to gra typu block-building, w której używasz robota do grania w mini-gry i budowania swojego własnego małego wirtualnego świata. Ogólne pierwsze wrażenie z BlockstarPlanet jest jednozaczne – jest to bardzo zabawny świat gry, w którym można puścić wodze fantazji.

Mimo że gra jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży, ludzie w każdym wieku pokochają gry i rywalizację robotów. Ponieważ możesz zalogować się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła MovieStarPlanet, pozwala to na szybki dostęp. Gra pod względem sterowania jest bardzo podobna do Robloxa i Minecrafta, co przekłada się na sterowanie, grafikę i rodzaje bitew, w które można się angażować, Jest również podobna do tych gier pod względem ogólnych działań i umiejętności dostosowania robota do swojej osobowości.

BlockstarPlanet Hack – kilka słów o generatorze

BlockstarPlanet Hack jest intuicyjny i prosty w użyciu – nawet najmłodsi gracze nie będą mieli problemu z jego aktywacją. Nasi programiści przygotowali ekskluzywne oprogramowanie, które w kilka minut zasili Twoje konto w monety, konto VIP oraz diamenty.

Nasz generator do BlockstarPlanet został skonstruowany w taki sposób, że twórcy gry nie mają szans dowiedzieć się o tym, że z niego skorzystałeś. Dodaliśmy tam jedne z najlepszych możliwych zabezpieczeń, takich jak: Proxy 4g, szyfrowania AES-256 oraz naprzemiennego połączenia VPN.

Już nigdy nie będziesz musiał się martwić o dodatki premium w grze.

O grze BlockstarPlanet

BlockStarPlanet to najlepsza blokowa gra dla kreatywnych ludzi! Dołącz do kwadratowego świata i zbuduj własne gry wieloosobowe lub dołącz do milionów zabawnych gier stworzonych przez innych graczy tego wspaniałego tytułu. Wyrób sobie nazwisko i zostań jedną z największych gwiazd BlockStarPlanet.

Marzenia

Pozwól swojej kreatywności szaleć, kiedy budujesz swój własny, jedyny w swoim rodzaju BlockStar. Kombinacje są nieskończone! Wykorzystaj twórcze elementy innych graczy lub zaprojektuj swoje własne. Wybierz swoją broń, nogi i kolory, aby uczynić Twojego BlockStara wyjątkowym.

Buduj

BlockstarPlanet Hack

Stwórz swój własny, osobisty świat! Może to być epicki Świat Bitwy w wielkim mieście w nocy, albo palący dzień na pustyni.

Zrób poziom parkour i pozwól, aby Twoi przyjaciele pobili Twój najlepszy wynik!

Możesz również współpracować z przyjaciółmi, aby budować niesamowite struktury, którymi będziesz mógł dzielić się z resztą społeczności!

Eksploruj

Na BlockStarPlanet możesz tworzyć, dzielić się i miksować swoje marzenia z zabawnymi, szalonymi i cudownymi marzeniami tysięcy innych graczy.
Wejdź do Nexusa i poznaj różne światy i części, które stworzyli inni gracze BlockStarPlanet. Bądź zainspirowany i podziel się swoją wyobraźnią z resztą społeczności!

Projektuj

Zmień, zaktualizuj i przebuduj swój BlockStar i świat, inspirując się innymi pomysłami BlockStars. Możesz również zainspirować inne BlockStars do korzystania z Twoich kreacji!

Czatuj

Dziel się pomysłami i poznawaj nowych przyjaciół. Graj w trybie multiplayer lub buduj razem ze znajomymi niesamowity Świat. Pokaż całemu światu, co potrafisz i zostań najlepszym graczem w rankingu Highscore!

Czy BlockstarPlanet Hack działa?

Oczywiście, że tak! Hack jest systematycznie sprawdzany przez nasz autorski skrypt, który automatycznie go zablokuje, kiedy tylko pojawi się nowa aktualizacja do gry.

Ciekawostka! – Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy Cheat do BlockstarPlanet pozwalający na dodanie nielimitowanej ilości dni VIP oraz dowolnej jej opcji. Mamy nadzieje, że to uproszczenie pozwoli wielu graczom na jeszcze lepszą zabawę w tej wspaniałej grze jaką jest BlostarPlanet. Gra ze swoimi mikropłatnościami nie pozwala się rozwijać w taki sposób na jaki my pozwalamy.

Przejdź do BlockstarPlanet Hack

Nie zastanawiaj się – tylko kilka sekund dzieli Ci od dodania wszystkich potrzebnych ci surowców w BlockstarPlanet Hack. Inni gracze już je posiadają, a Ty?

Related Post

5 komentarzy

Dodaj komentarz

© 2019. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki handlowe są własnością ich prawnych właścicieli